^Na góre

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Instytut Zdrowia i Urody

Odwiedź nas i sprawdź aktualną ofertę i promocje

Umów się na bezpłatną konsultacje

Zrób prezent bliskiej osobie wykupując bon podarunkowy !!!

Instytut Zdrowia i Urody

PEELING CIAŁA

Przebieg zabiegu: peeling całego ciała, prysznic, krem końcowy. To delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona, sprzyja wchłanianiu substancji kosmetycznych.

Do wyboru:

 • peeling      czekoladowy
 • peeling      caffe
 • peeling      morski solą+oliwka
 • peeling      algowy z solą
 • peeling      odtoksyczniający (algami hawajskimi)

peeling AHA (na bazie kwasów owocowych)


RF DIATHERMY LAVATRON 250 – FALE RADIOWEPrzebieg zabiegu: zabieg RF (20-40 min), Elektrosauna (20 min.) / platforma DH – do wyboru, mezoterapia bezigłowa (15-25 min).

To innowacyjny zabieg, który wykorzystuje diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Masaż termiczny działa głęboko na tkankę tłuszczową powodując jej rozpuszczenie (lipoliza), pobudza metabolizm w celu eliminacji produktów ubocznych przemiany materii oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych (umożliwia także lifting pośladków). Fale radiowe są również doskonałym narzędziem do walki z cellulitem, nawet w zaawansowanym stadium.

Zalecana jest seria zabiegów w odstępie 10-14 dni.

EFEKTY: rozpuszczenie tkanki tłuszczowej – likwidacja zbędnych centymetrów, redukcja cellulitu, ujędrnienie, podnoszenie pośladków.


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa to zabieg pozwalający na szybkie wprowadzanie substancji aktywnych kosmetyków w głąb skóry za pomocą fali elektrycznej (zastępstwo dla zastrzyków stosowanych w tradycyjnej mezoterapii). Zabieg umożliwia skutecznie dostarczanie na głębokość do 5 mm składników ujędrniających i nawilżających . Aktywne składniki zawarte w ampułce/serum  w połączeniu z falą radiową rozbijają tkankę tłuszczową i nagromadzony cellulit,  wpływają na przemianę materii oraz pobudzają mikrokrążenie.


Elektrostymulacja-odchudzanie, redukcja celluitu

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Działanie elektrostymulacji:

 • -wzmacnia i napręża mięśnie we wszyskich warstwach od głębokiej do      powieszchniowej
 • -polepsza wygląd skóry,poprawia sylwetkę i proporcje ciała
 • -zmniejsza  objętość ciała: zależnie od budowy ciała klientki  nawet do      20cm.(brzuch, talia,uda)
 • -redukuje      cellulit
 • -stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nagromadzone zapasy tkanki tłuszczowej
 • -pobudza  podskórną tkankę łączną
 • -wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznianie mikrowłókien
 • -stymuluje  i pobudza curkulację krwi  i  limfy
 • -zwiększa  metabolizm
 • -usprawnia  procesy odżywcze  i przemianę materii w tkankach
 • -stymuluje  wydalanie toksyn
 • -przywraca równowagę neurowegetetywną
 • -przedłuża zdrowie życie przez nie obciażanie praca serca podczas ćwiczeń 

Elektrosauna

Wielokierunkowe działanie elektrosauny przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego, znacznie przyspieszając odchudzanie. Doskonałe efekty daje połączenie Elektrosauny z Elektrostymulacją.


Terapia ultradźwiękowa

Ultradźwięki to relaksujący i efektywny sposób głębokiego wtłaczania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. W trakcie zabiegu na miejsca problematyczne zostaje nałożony specjalny preparat, a następnie przykładamy  dwie głowice emitujące fale ultradźwiękowe, w celu zwiększenia penetracji kosmetyków i preparatów  w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i redukują cellulit. Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze.


Body Shaping

Jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących cellulit, ujędrniających zwiotczałą skórę ciała, a także wyszczuplających sylwetkę.  Wykorzystuje metodę terapii próżniowej.  Zabieg polega na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki, które masują zassany do głowicy fałd skórny.  W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na rozbicie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie.

Dla ujędrnienia brzucha wykorzystywane są kubełkowe nasadki próżniowe (tzw. bańki), które zasysają i zwalniają skórę brzucha, intensywnie ją gimnastykując. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej jędrna i elastyczna w sposób widoczny.

EFEKTY: rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie), modelowanie sylwetki, ujędrnienie i wygładzenie skóry ciała, podnoszenie pośladków, drenaż toksyn (drenaż limfatyczny) i zmniejszenie obrzęków, relaksacja mięśni.

Zalecana jest seria zabiegów min. 3 razy w tygodniu.


Drenaż limfatyczny

Zabieg poprzez ruchy delikatne i powolne relaksuje i odpręża. Ma działanie oczyszczające i stymulujące skórę. Pobudza przepływ limfy, odprowadza toksyny, oczyszcza organizm, zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki. Działa antycellulitowo i odchudzająco.


DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

Wibrotrening z zastosowaniem Dream Healther to rewolucja w odchudzaniu. Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując i wzmacniając ciało bez wysiłku fizycznego. Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion. Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż, przez co wyraźnie redukuje cellulit. Jeden trening to zaledwie 15-20 min!

WAŻNE: Platforma Dream Healther w przeciwieństwie do wielu innych platform nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie kręgosłupa, a wręcz przeciwnie – często jest wykorzystywana w rehabilitacji.

EFEKTY: spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja i zapobieganie cellulitowi, drenaż limfatyczny, wywoływanie przyrostu mięśni, zwiększenie sprawności fizycznej a także wzmacnianie organizmu po kontuzjach i operacjach, wspomaganie leczenia układu kostnego i chorób kręgosłupa, zapobieganie osteoporozie, artretyzmowi i reumatyzmowi.

Copyrigcht © 2013 Salon kosmetyczny