^Na góre

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instytut Zdrowia i Urody

Odwiedź nas i sprawdź aktualną ofertę i promocje

Umów się na bezpłatną konsultacje

Zrób prezent bliskiej osobie wykupując bon podarunkowy !!!

Instytut Zdrowia i Urody

BODY SHAPING NA BIUST

(powiększanie, ujędrnianie, podnoszenie)

 

Podczas zabiegu estrogeny są doprowadzane  do tkanki piersiowej  poprzez krew, natomiast kapilarami (przy odpowiednim ciśnieniu w nich)rozprowadzane są  substancje odżywcze i  krew do komórek. Podczas tego programu wysoka cyrkulacja łączy się z automatycznym doborem ciśnienia w kapilarach, poprzez stymulację nerwów sympatycznych, które kontrolują przepływ krwi, efektem tego działania jest  lepsze  dostarczenie  hormonów, tlenu i substancji odżywczych. Program  jest  odpowiedni  dla  Klientek  ze  słabo rozwiniętymi  piersiami, po porodzie i karmieniu, a także z piersiami które straciły swoją jędrność. Dla uzyskania efektu zabieg należy powtarzać seriami.


ELEKTROSTYMULACJA

Przebieg zabiegu: Elektrostymulacja (ok. 30 min), krem końcowy.

 

 

Elektrostymulacja w zależności od zaprogramowania spełnia różne funkcje. Jedną z nich jest ujędrnianie piersi oraz ich podnoszenie. Elektrostymulacja to zabieg, który stymuluje prace mięśni za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Dzięki temu tkanka mięśniowa zostaje wzmocniona, następuje ujędrnienie i podniesienie piersi.

 

Występują dwa programy zabiegów na piesi:

 

 

1.Powiekszanie piersi (c) - Głównym źródłem wzrostu piersi są estrogeny,które są transportowane przez krew.Elektrostymulacja powoduje pobudza cyrkulacji, zwiększa przepływ krwi,w tym samym dystrybucję estrogenu do tkanek piersi, stymulując wzrost piersi i utrzymanie prawidłowego kształtu. Automatyczny obustronny skurcz zwieksza siłę mięśnia, przepływ krwi i hormonów. w ten sposób dostarczane są do mięśni substancje odżywcze koniecznie do wzrostu. Duża część estrogenów krwi dociera również do tkanki tłuszczowej zaopatrując ją w czynniki wzrostu.

 

 

2.Podnoszenie piersi (w górę)(D)- Słabe mięśnie piersi i zmniejszanie  elastyczności  tkanek skórnych doprowadzają do zwiotczenia piersi, dlatego stosowanie tego programu ma za zadanie          wzmocnić mięśnie piersi i ich elastyczność oraz przyśpieszyć produkcję kolagenu.Podczas zabiegu jest stymulowany główny mięsień piersiowy oraz mięśnie poprzeczne tak jak kanaliki piersiowe i unerwienie epidermy. Prowadzi to do wzrostu nawilżania skóry, dystrybucji środków odżywczych i tlenu. Program ten jest najlepszy  dla klientek z mocno rozbudowanymi piersiami, które to mogą stracić elastycznosć i jędrność z powodu braku ćwiczeń.

 

 

3.Podczas zabiegu estrogeny są doprowadzane do tkanki piersiowej przez krew,natomiast kapilarami (przy odpowiednim ciśnieniu w nich) rozprowadzane są substancje odżywcze i tlen do komórek. Podczas tego programu wysoka cyrkulacja łączy się z autymatycznym doborem ciśnienia w kapilarach, poprzez stymulację nerwów sympatycznych, które kontrolują przepływ krwi, efektem tego działania jest lepsze dostarczenie chormonów, tlenu i substancji odżywczych.Program jest odpowiedni dla klientek z słabo rozwiniętymi piersiami,po porodzie i karmieniu.

 

Copyrigcht © 2013 Salon kosmetyczny