^Na góre

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Instytut Zdrowia i Urody

Odwiedź nas i sprawdź aktualną ofertę i promocje

Umów się na bezpłatną konsultacje

Zrób prezent bliskiej osobie wykupując bon podarunkowy !!!

Instytut Zdrowia i Urody

 

Zabiegi wyszczuplające

 

Jest zabiegiem wspomagającym utratę tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. To bardzo efektywny masaż wykorzystujący dynamiczne i silne techniki wspomagane działaniem odpowiednich kosmetyków. (Nie łączy się go z innymi formami masażu stosowanych w seriach).

 

Proponujemy Państwu koncepcję zabiegową, która polega w pierwszej kolejności na:

 

1. Detoksykacji, czyli usunięciu nagromadzonych toksyn, złogów i zbędnych produktów przemiany materii. W tym celu przeprowadzamy Drenaż limfatyczny.

 

2. Drugim etapem jest rozbicie tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzenia do endermologii, czyli masażu ssąco-rytmicznego, ssąco - próżniowego issącego na pośladki z użyciem baniek(Body Shaping). Tkankę tłuszczową rozbijamy również elektrostymulatorem oraz ultradźwiękami, które powodują rozpad komórek tłuszczowych. Po tej fazie również powinniśmy wykonać drenaż.

 

3. Trzecim, ostatnim etapem jest redukcja tkanki tłuszczowej przy użyciu urządzenia Dream Healther. Dzięki specjalnym wibracjom komórki tłuszczowe poddane zostają intensywnym drganiom mechanicznym, co w rezultacie prowadzi do ich spalania. Do redukcji tkanek tłuszczowych dochodzi również podczas ćwiczeń w urządzeniu Vacu Line – tzw. bieżni pod ciśnieniem. Ruch i podciśnienie sprawiają, że skóra staje się widocznie ujędrniona i wygładzona, a wielkość komórek tłuszczowych znacząco zredukowana.

 

Dla osób, które preferują ćwiczenia mniej wyczerpujące proponujemy gimnastykę bierną tzw. elektrostymulację, która stymuluje pracę mięśni i spala tkankę tłuszczową otaczającą mięsień, za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich partiach ciała. 


 

PEELING CIAŁA

Przebieg zabiegu: peeling całego ciała, prysznic, krem końcowy.

To delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona, sprzyja wchłanianiu substancji kosmetycznych.

Do wyboru:

 • peeling      czekoladowy
 • peeling      caffe
 • peeling      morski solą+oliwka
 • peeling      algowy z solą
 • peeling      odtoksyczniający (algami hawajskimi)

peeling AHA (na bazie kwasów owocowych)


 

RF DIATHERMY LAVATRON 250 – FALE RADIOWE
Przebieg zabiegu: zabieg RF (20-40 min), Elektrosauna (20 min.) / platforma DH – do wyboru, mezoterapia bezigłowa (15-25 min).

To innowacyjny zabieg, który wykorzystuje diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Masaż termiczny działa głęboko na tkankę tłuszczową powodując jej rozpuszczenie (lipoliza), pobudza metabolizm w celu eliminacji produktów ubocznych przemiany materii oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych (umożliwia także lifting pośladków). Fale radiowe są również doskonałym narzędziem do walki z cellulitem, nawet w zaawansowanym stadium.

Zalecana jest seria zabiegów w odstępie 10-14 dni.

EFEKTY: rozpuszczenie tkanki tłuszczowej – likwidacja zbędnych centymetrów, redukcja cellulitu, ujędrnienie, podnoszenie pośladków.

 


 

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

 

Mezoterapia bezigłowa to zabieg pozwalający na szybkie wprowadzanie substancji aktywnych kosmetyków w głąb skóry za pomocą fali elektrycznej (zastępstwo dla zastrzyków stosowanych w tradycyjnej mezoterapii). Zabieg umożliwia skutecznie dostarczanie na głębokość do 5 mm składników ujędrniających i nawilżających . Aktywne składniki zawarte w ampułce/serum  w połączeniu z falą radiową rozbijają tkankę tłuszczową i nagromadzony cellulit,  wpływają na przemianę materii oraz pobudzają mikrokrążenie.

 


 

Elektrostymulacja-odchudzanie, redukcja celluitu

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

 

Działanie elektrostymulacji:

 • -wzmacnia i napręża mięśnie we wszyskich warstwach od głębokiej do      powieszchniowej
 • -polepsza wygląd skóry,poprawia sylwetkę i proporcje ciała
 • -zmniejsza  objętość ciała: zależnie od budowy ciała klientki  nawet do      20cm.(brzuch, talia,uda)
 • -redukuje      cellulit
 • -stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nagromadzone zapasy tkanki tłuszczowej
 • -pobudza  podskórną tkankę łączną
 • -wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznianie mikrowłókien
 • -stymuluje  i pobudza curkulację krwi  i  limfy
 • -zwiększa  metabolizm
 • -usprawnia  procesy odżywcze  i przemianę materii w tkankach
 • -stymuluje  wydalanie toksyn
 • -przywraca równowagę neurowegetetywną
 • -przedłuża zdrowie życie przez nie obciażanie praca serca podczas ćwiczeń 

 

Elektrosauna

Wielokierunkowe działanie elektrosauny przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego, znacznie przyspieszając odchudzanie. Doskonałe efekty daje połączenie Elektrosauny z Elektrostymulacją.


 

Terapia ultradźwiękowa

Ultradźwięki to relaksujący i efektywny sposób głębokiego wtłaczania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. W trakcie zabiegu na miejsca problematyczne zostaje nałożony specjalny preparat, a następnie przykładamy  dwie głowice emitujące fale ultradźwiękowe, w celu zwiększenia penetracji kosmetyków i preparatów  w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i redukują cellulit. Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze.

 


 

Body Shaping

Jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących cellulit, ujędrniających zwiotczałą skórę ciała, a także wyszczuplających sylwetkę.  Wykorzystuje metodę terapii próżniowej.  Zabieg polega na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki, które masują zassany do głowicy fałd skórny.  W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na rozbicie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie.

Dla ujędrnienia brzucha wykorzystywane są kubełkowe nasadki próżniowe (tzw. bańki), które zasysają i zwalniają skórę brzucha, intensywnie ją gimnastykując. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej jędrna i elastyczna w sposób widoczny.

EFEKTY: rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie), modelowanie sylwetki, ujędrnienie i wygładzenie skóry ciała, podnoszenie pośladków, drenaż toksyn (drenaż limfatyczny) i zmniejszenie obrzęków, relaksacja mięśni.

 

Zalecana jest seria zabiegów min. 3 razy w tygodniu.

 


 

 

Drenaż limfatyczny

 

Zabieg poprzez ruchy delikatne i powolne relaksuje i odpręża. Ma działanie oczyszczające i stymulujące skórę. Pobudza przepływ limfy, odprowadza toksyny, oczyszcza organizm, zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki. Działa antycellulitowo i odchudzająco.


 

DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

Wibrotrening z zastosowaniem Dream Healther to rewolucja w odchudzaniu. Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując i wzmacniając ciało bez wysiłku fizycznego. Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion. Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż, przez co wyraźnie redukuje cellulit. Jeden trening to zaledwie 15-20 min!

 

WAŻNE: Platforma Dream Healther w przeciwieństwie do wielu innych platform nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie kręgosłupa, a wręcz przeciwnie – często jest wykorzystywana w rehabilitacji.

 

EFEKTY: spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja i zapobieganie cellulitowi, drenaż limfatyczny, wywoływanie przyrostu mięśni, zwiększenie sprawności fizycznej a także wzmacnianie organizmu po kontuzjach i operacjach, wspomaganie leczenia układu kostnego i chorób kręgosłupa, zapobieganie osteoporozie, artretyzmowi i reumatyzmowi.

 

 

Copyrigcht © 2013 Salon kosmetyczny